Datateknik İş Başvurusu 2013

Datateknik personel alımı yapacak! Datateknik iş başvurusu yaparak sizde Datateknik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Datateknik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Datateknik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Datateknik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde: En büyük sermayemiz, çalışanlarımızdır… Biz dünyadaki gelişime paralel olarak, değişen koşullara uyum sağlamak, […]

13 Ekim 2013 Pazar - 26 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Datateknik personel alımı Datateknik iş ilanları Datateknik insan kaynakları

Datateknik personel alımı yapacak!

Datateknik iş başvurusu yaparak sizde Datateknik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Datateknik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Datateknik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Datateknik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

En büyük sermayemiz, çalışanlarımızdır…

Biz dünyadaki gelişime paralel olarak, değişen koşullara uyum sağlamak, aynı zamanda yüksek teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bunu başarabilmenin en önde gelen yollarından birinin de hiç şüphesiz devamlı gelişime açık bir insan kaynakları politikası uygulamak olduğunun farkındayız. En yetkin çalışana sahip olan, bu çalışanı bünyesinde tutabilen ve yetkinliklerini sürekli geliştiren kuruluş rekabet avantajını elde eder. Bunun farkında olan bir ekip olarak, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlamaktayız.

“Her yöneticinin aynı zamanda iyi bir insan kaynakları yöneticisi olması gerektiği düşüncesi doğrultusunda insan kaynakları ile ilgili tüm bilgi ve teknikleri yöneticilere de aktarmakta ve onların bu konularda gelişmelerine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.”
Rekabet Gücünü Artırmak 
Datateknik İnsan Kaynakları olarak misyonumuz, yüksek iş kalitesi ve motivasyon düzeyi, şirkete bağlılık ve işbirliğini sağlama amacına dönük etkin insan kaynakları faaliyetleri vasıtasıyla Datateknik’in rekabet gücünü arttırmaktır.

En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları
İnsan Kaynakları vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında sınıfının en iyisi olan insan kaynakları yapısını kurmak ve bu uygulamaları hayata geçirmektir.

Sorumluluğumuz
Bu misyon ve vizyon doğrultusunda ilk temel sorumluluğumuz “insana yatırım”dır. Çünkü bize göre başarının ilk anahtarı “insan”dır.

Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz ve gelecekte de gerçekleşmek istediğimiz insan kaynakları faaliyetlerimizin tümü, çalışanların motivasyonunu ve bağlılıklarını arttırarak yüksek performansa sahip, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan Datateknik ailesinin bir parçası olmaktan her zaman gurur duyan, başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı, yenilikçi, dürüst ve profesyonel çalışanlardan oluşan yüksek performanslı bir organizasyon oluşturmaya yöneliktir.

Nitelikli İş Gücünü Kazanmak
Datateknik’te doğru işe doğru insan prensibiyle İşe Alım süreci yürütülmektedir.
Datateknik’in strateji ve iş hedeflerine göre insan kaynağı ihtiyacı belirlenir. Yeni görevlerde önceliğimiz daima mevcut çalışanlarımızdır. Şirket içindeki terfi ve rotasyonlar, İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temeli ve kültürümüzün önemli bir parçasıdır.

Datateknik ailesi, vizyonumuza katkı sağlayacak, görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip, alanında en iyi kişilerin katılımı ile genişlemektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

kaynak: Özgeçmiş ve cv buradan bulunur

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül